Callan Town Regeneration – naujienlaiškis „In Focus“.

Kilkenio apygardos taryba pasirinko Callan bandyti „Miesto centro atnaujinimo sistemą“ 2016 m., o nuo to laiko Kilkenio apygardos taryba sėkmingai užsitikrino reikšmingą finansavimą ir įgyvendino pagrindinius projektus, nurodytus Callan miesto tobulinimo plane.

Kilkenio apygardos taryba pasirinko Callan bandyti „Miesto centro atnaujinimo sistemą“ 2016 m., o nuo to laiko Kilkenio apygardos taryba sėkmingai užsitikrino reikšmingą finansavimą ir įgyvendino pagrindinius projektus, nurodytus Callan miesto tobulinimo plane. Šie projektai pastaraisiais metais padarė labai teigiamą poveikį miestui. Callan buvo pirmasis Kilkenio miestas, kuriame 2018 m. buvo įkurta miesto komanda, o šis procesas, bendradarbiaujant su Kilkenio apygardos taryba, dabar yra įgyvendinamas daugelyje kitų mūsų miestų ir kaimų. Kilkenio apygardos taryba tikisi ir toliau bendradarbiauti su mūsų vietinėmis bendruomenėmis, kad būtų toliau plėtojami projektai mūsų kaimo miestuose ir kaimuose.

Atsisiųskite „The Callan Regeneration In Focus Newsletter.pdf“ (9.8 MB) prieinamu formatu

Callanas dėmesio centre

Peržiūrėkite Callan Town Regeneration informacinį biuletenį kaip „Flipbook“.

Kilkenny reklamos logotipas
Kilkenny šūkis: Come See Come Do